PORADNIA

dermatologiczna

 
 

Specjalizacje:


Jest specjalistką dermatologii i wenerologii

Pogłębia swoje doświadczenie zawodowe przez pracę w Poradni Dermatologicznej oraz jako członek zespołu w Dermatologicznej Klinice Uzdrowiskowej Iwolang pod kierownictwem Prof. dr hab. med. Andrzeja Langnera. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, bielactwo, łuszczyca czy różnego rodzaju infekcje oraz nowotwory. Współpracuje z Centrum Medycznym Zywiecka44 w Nowym Sączu oraz Kliniką LKMED Medycyna i Estetyka w Krakowie.

Dermatolog


● atopowe zapalenie skóry
● łuszczyca
● trądzik
● trądzik różowaty
● trądzik pospolity
● grzybica
● alergie skórne
● łysienie
● brodawki wirusowe
● znamiona
● dermatoskopia
 
 
 
 

specjalista dermatologii, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

dr n. med. Kamila Migacz-Gruszka

Z wyróżnieniem ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując dyplom lekarza w 2016 roku.
Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Oprócz codziennej pracy klinicznej zajmuje się również działalnością naukowo-dydaktyczną prowadząc m.in. zajęcia dydaktyczne z dermatologii i wenerologii dla studentów Wydziału Lekarskiego.
W 2023r. obroniła pracę doktorską na Uniwersytecie Jagiellońskim na temat epigenetycznego starzenia się pacjentów z czerniakiem skóry.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz International Dermoscopy Society (IDS). Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę oraz umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, którą również zajmuje się od początku swojej kariery zawodowej.
Ponadto jest autorem oraz współautorem licznych artykułów naukowych o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. Systematycznie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu dermatologii klinicznej oraz estetycznej.

Dermatolog


● konsultacja dermatologiczna wraz z dermatoskopią
● konsultacja z zakresu medycyny estetycznej
● konsultacja trychologiczna
● biopsja skóry wraz z badaniem histopatologicznym
● łyżeczkowanie zmian skórnych
● wideodermatoskopia z mapowaniem ciała
● leczenie bruksizmu
● leczenie nadpotliwości pach, dłoni, stóp
● wolumetria twarzy
● modelowanie ust
● mezoterapia igłowa
● stymulatory tkankowe
● toksyna botulinowa
● kwas hialuronowy
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.