PORADNIA

ginekologiczna

 
 

Specjalizacje:

 • Specjalizację z ginekologii i położnictwa odbyła w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym Szpitala Specjalistycznego im. A Falkiewicza we Wrocławiu oraz Oddziale Ginekologii Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną Szpitala Specjalistycznego im.L. Rydygiera w Krakowie, gdzie aktualnie pracuje.
 • Prowadzi ciąże pojedyncze, mnogie, patologiczne, wykonuje cięcia cesarskie. Leczy choroby ginekologiczne, opiekuje się pacjentką w połogu. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem zaburzeń miesiączkowania i niepłodności oraz okresu menopauzy.

  Wykonuje zabiegi operacyjne endoskopowe: laparoskopia oraz histeroskopia.

  Rozszerza swoje umiejętności w ginekologi estetycznej: zabiegów leczenia suchości pochwy, problemów z orgazmem, leczenie nietrzymania moczu, rewitalizacją narządu rodnego, obkurczaniem warg sromowych oraz pochwy.
   
   
   
   

 • Absolwentka kierunku lekarskiego wydziału lekarskiego UJ Collegium Medicum w Krakowie. W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Oddziale Klinicznym Kliniki Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
 • Dodatkowo współpracuje z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Ujastek. Aktywnie bierze udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach w tym dotyczących ultrasonografii w ginekologii i położnictwie.

  Ginekolog


  ● choroby ginekologiczne
  ● zaburzenia miesiączkowania
  ● prowadzenie ciąży
  ● prowadzenie ciąż mnogich
  ● leczenie zaburzeń endokrynologicznych
  ● badania profilaktyczne (cytologia, USG)
  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.